0

Është ndër aktoret me të dashura për publikun shqiptar.

Adriana Matoshi është njëra nga aktoret që pëlqehet më shumë në publik, e sidomos me rolin e saj në serialin “O Sa Mirë”.

Kurse sot kjo aktore feston ditëlindjen e saj, duke mbushur përplot 39 vite.

Adriana është nënë e përkushtuar e katër fëmijëve dhe shumë e angazhuar në profesionin e saj.

SHPËRNDAJE