0

Adelina Tahiri është këngëtarja e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private e shumë luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet motra e saj e vogël e cila është rritur shumë dhe është bërë një kopje e Adelinës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE