0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ata kanë një djalë.

Pas lindjes Adelina ka rikthyer linjat e saj joshëse.

Ajo sot ka publikuar një foto ku tregon barkun e saj ‘petë’. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE