0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që u bë e njohur për publikun që në daljen e parë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku tani është e martuar më burrin maqedonas 50-vjeçar e me të ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku ndiqet nga mijëra njerëz.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ende po e vazhdon traditën e iftarit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE