0

Mbrëmë Adelina bashkë me burrin dhe familjen e saj kanë qenë në një dasmë shqiptare.

Nga imazhet që i ka publikuar shohim se ata e kanë shijuar shumë duke vallëzuar me këngë popullore shqipe.

Adelina ka publikuar edhe momentin më të veçantë të dasmës kur ajo vallëzon me nënën.

E burri i saj ka vallëzuar e kënduar bashkë me to./ORAinfo/

SHPËRNDAJE