0

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret që ka bërë më së shumti bujë në publik që në daljen e pare.

E këto vitet e fundit, pas lidhjes me avokatin maqedonas dhe lindjes së djalit, Adelina u bë edhe më e përfolur, përcjell ORAinfo.

Ajo për të cilën u diskuatua më shumë në media është diferenca që ata të dy kanë në moshë.

Edhe pse u përfol shumë, Adelina ka treguar për herë të parë se i ka 17 vite diferencë me burrin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE