0

Adelina Thaçi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo ka qenë për një kohë shumë të gjatë pjesë e skenës muzikore, shkruan ORAvip.

Ndonëse u largua nga skena ajo nuk rri larg publikut ngaqë është shumë aktive në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe po duket shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim./ORAvip/

SHPËRNDAJE