0

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo feston ditëlindjene saj të 39-të dhe për këtë ajo ëshët veshur e rregulluar kaq bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE