0

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina se fundmi i ka hapur llogari në Instagram edhe djalit të saj, Jonit, i cili ende nuk e ka festuar ditëlindjen e tij të parë.

Në një foto të publikuar se fundmi në llogarinë e Jonit, shfaqen Adelina, Joni dhe burri i Adelinës pranë njëri-tjetrit.

Që të tre duken shumë të lumtur se bashku. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE