0

Adelina Tahiri është një nga këngëtarët e njohura.

Ajo është e martuar me një avokat maqedonas me të cilin ka edhe një djalë.

Adelina Tahiri ndalon komentet tek fotografia me bashkëshortin 23 minuta më herët Adelina shfaqet duke u puthur me bashkëshortin.

Ndonëse nuk ka sjell asnjë projekt të ri muzikor gjatë vitit 2018, këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar të shoëbiz-it, shkruan rtv21.

Ajo ka pauzuar nga muzika, për të iu përkushtuar më shumë familjes dhe vogëlushit të saj Jonit, i cili ia dha asaj për herë të parë epitetin nënë.

27 vjeçarja po tregohet mjaft aktive në rrjetin social Instagram, ku publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj. Në një fotografi që ka publikuar së fundmi, Adelina shfaqet duke u puthur me bashkëshortin e saj Serjozha Markov.

Ndryshe nga fotografitë e tjera, Adelina tek kjo ka vendosur që t’i ndaloj komentet e ndjekësve.

SHPËRNDAJE