0

Adelina Tahiri ndan një moment dashurie me burrin e saj.

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të dalluara në showbizin kosovar.

Duke qenë tejet aktive në mediat rozë, ajo gjithmonë ndan momente të shumta me personat e rëndësishëm që ka, shkruan Kosovarja.

Pasi që ekspozohet gjithmonë e vetme, Adelina këtë herë ndau një moment dashurie me burrin e saj.

“Të dua!! Dashnija jeme”, ka shkruar ajo sipër imazhit, ku shfaqet e lumtur në përqafim të burrit.

Ndryshe, Adelina Tahiri dhe Serjozha Markov janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar Jon.

SHPËRNDAJE