0

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri kujton se në shtator bëj 5 vite me bashkëshortin tim.

Adelina Tahiri është një nga artistet më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Ajo së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ku ka folur rreth karrierës dhe jetës private, shkruan lajmi.net.

Adelina ka pak vite që është martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov me të cilin ka edhe një djalë.

Megjithatë, martesa e tyre bëri bujë të madhe në media për shkak të diferencës në moshë që kanë me njëri-tjetrin.

E për emisionin “Mirage”, Tahiri flet për bashkëshortin dhe jetën pasi u bë nënë, intervistën e së cilës mund ta gjeni më poshtë.

SHPËRNDAJE