0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Por, ajo që bie në sy është se Adelina duket se ka shtuar paksa peshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE