0

Adelina Tahiri siç edhe na ka treguar, mbrëmë e ka ftuar familjen e saj për darkë në shtëpinë ku jeton me burrin e saj dhe djalin e lindur para pak muajsh.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e cila u bë shumë e komentuar pas lidhjes dhe lindjes së fëmiut me burrin e saj maqedonas, na prezantoi sot me
tavolinën që e ka pwrgatitur për familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo na tregon se ka bwrw ushqimin tradicional shqiptar, piten dhe e ka rregulluar tavolinwn aq bukur pwr mysafirwt e saj.

E ajo çka bie në sy është tavolina tejet luksoze dhe e mbuluar me ar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE