0

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/adelina-mp4-5″]

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.
Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

“Arusha”, e ka përshkuar foton e saj ku këngëtarja ekspozon gjoksin e saj. /ORAvip/

SHPËRNDAJE