0

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha feston sot ditëlindjen.

Ajo ka lindur me 11 shkurt në vitin 1990 dhe sot mbush 31 vjet.

Këngëtarja mori urime nga disa miq të saj në rrjete sociale.

Ndryshe, Adelina Berisha ka kohë që është pjesë e skenës muzikore e cila ka një numër projektesh muzikore.

Së shpejti do e lansojë këngën e radhës e cila po publikon disa fotografi nga prapaskenat e klipit.

SHPËRNDAJE