0

Adelina është personazhi më i përfolur në show bizz.

Ajo para pak vitesh u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar, e me të tani ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse u komentua shumë keq, ajo vazhdoi jetën luksoze me burrin dhe djalin.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikoi një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Por, ajo që bie në sy është ҫanta e saj shumë e shtrenjtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE