0

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/adelina-berisha-del-nga-frizerka-kaq-bukur-eshte-rregulluar-ajo”]

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet joshëse me linjat trupore që ka.

Sidomos, me këtë fustan lëkure Adelina shfaqet shumë joshese.

Edhe pse dimër, ajo nuk heziton të vishet shkurt dhe provokuese. /ORAvip/

SHPËRNDAJE