0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi dhe që u bë e njohur për publikun shqiptar që nga paraqitja e saj e parë në skenë.

Ajo në vitet e fundit është komentuar jo mirë për shkak të lidhjes së saj burrin maqedonas dhe më vonë edhe pas lindjes së djalit të saj, shkruan ORAinfo.

Adelina vendosi që prapë se prapë të vazhdoj dhe tani po kalon në ditët e saj më të mira si nënë e re.

E sot ajo ka postuar një fotografi të djalit të saj të vogël me mëngjes, e ku duket se ai mezi është zgjuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE