0

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, kjo edhe për shkak të martesës më milonerin 50 vjeçar nga Maqedonia.

Adelina Tahiri ka një dashuri të madhe për familjen e saj.

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka postuar një imazh në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqet me bashkëshortin dhe vëllaun

Në foto ata shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, që duket se këngëtarja ka një admirim të veçantë për të dy personat, pasi shpesh ua shpreh dashurinë në rrjete sociale.

Ata gjithashtu kanë të veshur edhe xhupa të njëjtë por që këtij imazhi, artistja Tahiri nuk ia ka lënë asnjë përshkrim, shkruan lajmi.net.

Adelina ka pak vite që është e martuar me avokatin nga Maqedonia, Serjozha Markov dhe kanë një djalë të quajtur, Jon.

SHPËRNDAJE