0

Adelina Tahiri tani i kthyer jetës normale, pas një pushimi që e pati me në Vjenë me burrin dhe djalin e saj.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia tani po kalon në ditët e saj më të mira si nënë e re, ndonëse u paragjykua shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas 50 vjeçar, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë poston momente nga jeta e saj private e publike.

Ndonëse e mbajti të fshehur foton e djalit, Adelina tani poston jo rrallëherë fotografi me të, e sot ka postuar një fotografi nga shtrati por ajo çka merr gjithë vëmednjen është pamja jo e mirë e Adelinës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE