0

Ajo u bë e njohur dhe e përfolur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi, që përveç profesionit të saj përfolet shumë sidomos për jetën luksoze që e jeton, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme të jetës së saj në Instagram, ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo shihet se ka dalë me veturë, mirëpo, ato që marrin gjithë vëmendjen janë syzet që Adelina nuk po i ndërron./ORAinfo/

SHPËRNDAJE