0

Adelina Tahiri është këngëtarja që çdo herë është tejet e përfolur në publik dhe në media, e kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Ajo së fundi ka qenë temë diskutimi sidomos pas lidhjes së saj me avokatin maqedonas 50 vjeçar dhe më vonë pas lindjes së djalit të tyre, përcjell ORAinfo.

E këto ditë ajo dhe burri i saj po qëndrojnë në pushime.

Mirëpo, në një foto që e ka postuar Adelina, shihet që ata nuk janë vetëm por me vete kanë marrë edhe djalin e këngëtares./ORAinfo/

SHPËRNDAJE