0

Kaq muaj pasi u bë nënë, Adelina jep lajmin që s’e priste askush

Adelina Tahiri së bashku me burrin e saj po i shijojnë pushimet bashkë.

Ajo nuk heziton që jetën që po e jeton ta ekpsozojë në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Duket që vendi që po i kalon tani pushimet është tejet luksoz dhe ‘përrallor’.

Mirëpo, atje Adelinës i ndodhi e papritura pasi ka qenë mot i ftohtë dhe ska mundur të lahet në plazh./ORAinfo/

SHPËRNDAJE