0

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare

Ajo komenohet shumë sidomos për jetën e saj private, ku është e martuar dhe ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e përqafuar me burrin mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj pa grim dhe me flokë të prishura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE