0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e komentuar.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj i cili shihet në plazh.

Ajo që bie në sy është veshja “Gucci” e Jonit të vogël.

Duket se Adelina dhe familja e saj nuk e kanë ndërmend t’i ndahen luksit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE