0

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për momentin.

Sidomos gjatë këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime nga më të ndryshmet.

E sot, ajo ka publikuar disa video duke luajtur me djalin e saj të vogël, e ai shfaqet I lumtur dhe qesh aq shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE