0

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave roze për jetë e saj luksoze.

Ajo ka qenë përherë e përfolur në publik, e sidomos këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo tani ka publikuar një video ku na tregon se ka blerë rroba të shtrenjta. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE