0

Adelina Tahiri është emri i këngëtares shqiptare nga Shkupi e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo përveç me këngët e saj është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të ajo tani ka një djalë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka postuar një video ku shfaqet duket luajtur me djalin e saj, Jonin.

Dashuria e mëngjesit, e ka përshkuar videon Adelina, ndërsa Joni ‘shkrihet’ duke qeshur me lëvizjet e nënës se tij. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE