0

Adelina vjen në Prishtinë, merr gjithë vëmendjen me këtë detaj.

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka ardhur në Prishtinë, e veshja e saj është ajo që padyshim mori gjithë vëmendjen.

SHPËRNDAJE