0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë tejet e njohur për publikun që në daljen e saj të parë.

Ajo u komentua shumë në publik sidomos këtyre viteve të fundit pasi pranoi lidhjen me burrin maqedonas 50 vjeçar e më vonë edhe pas lindjes së djalit, Jonit, përcjell ORAinfo.

Adelina në këtë kohë po qëndron në pushime me burrin dhe nga atje po poston foto të ndryshme për të na treguar sa po e shijon.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me veshje skijimi por që duket se janë shumë të vogla për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE