0

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë.

Sidomos këto vitet e fundit ajo u komentua shumë, pas lidhjes së saj me burrin maqedonas me të cilin tani ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Adelina tani jeton një jetë luksozë, e që nuk heziton ta ekspozojë në rrjetet e saj sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet ndonëse ka shkuar në pushime luksoze ajo shaqet pa grim dhe jo si jemi mësuar ta shohim atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE