0

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për momentin.

Sidomos gjatë këtyre viteve kur ajo pranoi lidhjen me avokatin maqedonas 50 vjeçar, e me të cilin ka tani një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është tejet aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Në këtë kohë ajo ndodhet në pushim me burrin. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me rroba skijimi por ajo çka merr gjithë vëmendjen është se Adelina e ka mbuluar pothuajse të tërë fytyrën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE