0

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAvip.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal në kafe dhe ajo që merr vëmendjen është se ka vënë shumë ari./ORAvip/

SHPËRNDAJE