0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po kujdeset mjaftë mirë për djalin, shkruan ORAvip.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është parë në darkë me nënën dhe tezën e saj.

Ajo që bie në sy, është se të trijat po duken shumë të thjeshta./ORAvip/

SHPËRNDAJE