0

Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur dhe shumë e përfolur shqiptare.

Është jeta e saj luksoze ajo që e bën të jetë përherë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton që t’i ndajë me ndjekësit e saj dhuratat e shpeshta që i merr nga burri i saj.

Sot, ajo ka publikur një foto ku shihen këpucët që do i donte çdo femër, e që Adelina i ka marrë dhuratë nga burri i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE