0

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë.

Përveç për zërin dhe pamjen e saj, ajo u përfol shumë edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar me burrin jo shqiptar e me të cilin ka një djalë.

Adelina dhe burri I saj këtë kohë po qëndron në pushime dhe nga atje publikon foto dhe video të ndryshme.

E me vete Adelina e ka marrë edhe vëllain e saj, të cilit mbrëmë duket se ia ka bërë një ushqim për të cilin ai e ka falenderuar duke e postuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE