0

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj.

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/adelina-mp4-5″]

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, aj ka postuar një foto u shet se ëstë rregulluar për të dalë në qytet. E në këtë është padyshim trupi në top-formë i Adeinës ai që mori gjithë vëmendjen.

Duket se Adelina kujdeset shumë për veten pavarësisht se ëstë bërë nënë.

SHPËRNDAJE