0

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAvip.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Këngëtarja se fund ka publikuar një foto goxha provokuese, ku shfaqet duke e depiluar trupin e saj.

Në këtë foto ajo ka ngritur njërën këmbë duke rrezikuar të ekspozoj trupin me shumë se ç’duhet. /ORAvip/

SHPËRNDAJE