0

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAvip.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar dizajnin e thonjëve.

Edhe kësaj radhe, ajo ka zgjedhur një dizajn shumë të veҫantë./ORAvip/

SHPËRNDAJE