0

Adelina Tahiri është këngëtarja qe u bë shumë e përfolur nga publiku që në paraqitjen e saj të parë në skenë.

Por më së shumti ajo u përfol në këto vitet e fundit kur u zbulua lidhja e saj me burrin e pasur maqedonas e më vonë edhe pas lindjes së djalit, shkruan ORAinfo.

Ajo po e shijon shumë këtë kohë si nënë e re dhe vazhdimisht është në pushime së bashku me familjen e saj.

Kohëve të fundit Adelina shumë shpesh ka publikuar foto më burrin e saj.

Këtë e ka bërë edhe sot. Ajo është shtrirë në krahet e tij, ndërsa të dy duken të lumtur pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE