0

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri po vazhdon të jëtë një ndër më të përfolurat nga publiku.

Është jeta e saj tejet luksoze krahas asaj muzikore që e bën tejet të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ftuar familjen e saj për iftar dhe i ka pritur ata në mënyrën më të mirë të mundshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE