0

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret e dashura nga publiku shqiptar, e cila me zërin dhe paraqitjet e saj ka rrëmbyer zemrën e publikut.

Përveç këtyre, këngëtarja shquhet edhe për bukurinë dhe linjat e bukura trupore.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/adelina-mp4-5″]

Së fundmi, në Adelina ka publikuar dy imazhe të bukura në instagram, krahas së cilave ka bërë një pyetje për ndjekësit. “Me 🕶 a pa 🕶?”, ka shkruar ajo krahas fotografive.

Në imazhet e publikuara për 426 mijë ndjekësit e saj në instagram, artistja ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Ajo ka publikuar disa foto nga vetura ku shfaqet shumë provokuese. E këmbet e zbuluara
merr gjithë vëmendjen.

Me këtë pamje ajo do ta shkrijë burrin e saj 50 vjeçar.

SHPËRNDAJE