0

Adelina është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo tani komentohet shumë sidomos për jetën luksoze që e jeton, shkruan ORAinfo.

Adelina është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë fotot nga jeta e saj.

Sot në Instagramin e djalit të saj është publikuar një foto shumë e bukur e tij.

Ajo që bie në sy është veshja e Jonit. Duket se Adelina ka filluar ta vesh ‘firmato’ edhe të birin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE