0

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAvip.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Së fundi, aj përmes një fotografie ka treguar se ka dalë për kafe me burrin. E në këtë postim është veshja e saj ‘firmato’ ajo që padyshim mori gjithë vëmendjen./ORAvip/

SHPËRNDAJE