0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Shkupi e që u bë e përfolur në publik që në daljen e parë.

Ajo tani komentohet shumë sidomos për jetën luksoze që e jeton, shkruan ORAinfo.

Adelina është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë fotot nga jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaq linjat e saj përfekte pa lindje.

Ende pa i bërë një vjet nga lindja, barku i saj e ka bërë ‘petë’. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE