0

Adelina zbukurohet si ‘kukull’ për të dalë, shikoni si po duket.

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/adelina-mp4-5″]

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalë për shëtitje me veturë, e është grimi i saj ai që padyshim mori gjithë vëendjen.

SHPËRNDAJE