0

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/adelina-cmend-te-dashurin-me-kete-vallezim”]

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, Adelina përmes një postimi ka treguar se ajo dhe burri i saj kanë humbur një person shumë të dashur. /ORAvip/

SHPËRNDAJE