0

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare

Ajo komenohet shumë sidomos për jetën e saj private, ku është e martuar dhe ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo këtë kohë po qëndron me familje në pushime, mirëpo, në një foto që e ka postuar shihet djali i saj në një gjendje aspak të mirë në diell./ORAinfo/

SHPËRNDAJE