0

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur, vazhdon të mahnitë me fizikun e saj të formësuar.

Bukuroshja në fjalë edhe me pozën e radhës ka treguar se vazhdon të gëzojë linja seksi.

Në foton e publikuar së fundmi, trupi i Adesa duket si ‘peshk’, ndërsa të pasmet e saj kanë marrë gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE